آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP

آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP یکی از چالش های پیش روی مدیران در اخذ گواهینامه مدیریت حرفه ای پروژه می باشد. با توجه به اینکه گواهی PMP از سوی Project Management Institute آمریکا پس از قبولی آزمون به زبان انگلیسی میسر می باشد، بسیاری از مدیران واجد الشرایط عزیزمان به دلیل ضعف در زبان قادر به اخذ این گواهی نمی باشند. موسسه PMPIran با همکاری گروه پیشتازان مدیریت پروژه افق دوره فوق العاده ای را جهت آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP طراحی نموده اند تا همه مدیران گرامی بتوانند در کوتاه ترین زمان موفق به درک مطالب آزمون شده و با موفقیت امتحان PMP را قبول شوند. آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP و تفاوت آن با سایر امتحانات انگلیسی بسیاری از موسسات ادعای آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP می کنند ولی متاسفانه خود مدرسین این امتحان را قبول نشده اند و با شرایط آن به خوبی آشنا نیستند. امتحان PMP یک امتحان چهارگزینه ساده نیست که با حفظ مفاهیم و کلیات آن قبول شوید. این امتحان Situational می باشد یعنی باید با درک مهارتهای مدیریتی و با تجربه ای که در این زمینه دارید بتوانید مشکل طرح شده در سوال را دریابید و برای ارائه راه حل بهتر گزینه صحیح را انتخاب کنید. دانستن کلمات، عبارات، اصطلاحات و ساختار جمله سازی مدیریتی حائز اهمیت است، ولی بیشتر از گرامر، مهارتهای تندخوانی و درک مطلب برای خواندن سوالات طولانی و چهار گزینه طولانی تر از اهمیت بالاتری برخوردار است. در این دوره های آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP هدف افزایش این مهارتها و درک نگرش مدیریتی به مسائل روز می باشد. آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP و اساتید این دوره این دوره که توسط اساتید و مدرسین حرفه ای زبان با تجربه مدیریت آموزش داده می شود، بسته به سطح دانشجویان از یک دوره چهار هفته ای طراحی شده و تا زمانی که تسلط کامل بر زبان ایجاد شود ادامه پیدا خواهد کرد. هدف موسسه PMPIran افزایش شمارش قبول شوندگان PMP از سوی موسسه می باشد و دوره های آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP را به گونه ای طراحی نموده تا در سریعترین زمان و به آسانترین روش ارائه دهد. اساتید این دوره ها آقای دکتر هانی عماری تحصیلکرده مدیریت پروژه از آمریکا با بیش از 20 سال سابقه مدیریت در آمریکا و خاورمیانه و خانم غزال حسینی تحصیلکرده زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاههای رسمی زبان انگلیسی می باشند. که هر دو با متدهای نوین آموزشی آشنایی کامل داشته و با آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP جدیدی را با کسب تجربیات در این زمینه ابداع و طراحی نموده اند. برای کسب معلومات بیشتر و هزینه دوره با شماره 09207206020 یا 02188304672 تماس حاصل فرمایید.

با تشکر از آقای حسام معین الدین جلسه سخن سرا

آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP یکی از چالش های پیش روی مدیران در اخذ گواهینامه مدیریت حرفه ای پروژه می باشد.

با توجه به اینکه گواهی PMP از سوی Project Management Institute  آمریکا پس از قبولی آزمون به زبان انگلیسی میسر می باشد، بسیاری از مدیران واجد الشرایط عزیزمان به دلیل ضعف در زبان قادر به اخذ این گواهی نمی باشند.  موسسه PMPIran با همکاری گروه پیشتازان مدیریت پروژه افق دوره فوق العاده ای را جهت آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP طراحی نموده اند تا همه مدیران گرامی بتوانند در کوتاه ترین زمان موفق به درک مطالب آزمون شده و با موفقیت امتحان PMP را قبول شوند.

آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP و تفاوت آن با سایر امتحانات انگلیسی

بسیاری از موسسات ادعای آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP می کنند ولی متاسفانه خود مدرسین این امتحان را قبول نشده اند و با شرایط آن به خوبی آشنا نیستند.  امتحان PMP یک امتحان چهارگزینه ساده نیست که با حفظ مفاهیم و کلیات آن قبول شوید.  این امتحان Situational و موقعیتی می باشد یعنی باید با درک مهارتهای مدیریتی و با تجربه ای که در این زمینه دارید بتوانید موقعیت مشکل طرح شده در سوال را دریابید و برای ارائه راه حل بهتر گزینه صحیح را انتخاب کنید.  دانستن کلمات، عبارات، اصطلاحات و ساختار جمله سازی مدیریتی حائز اهمیت است، ولی بیشتر از گرامر، مهارتهای تندخوانی و درک مطلب برای خواندن سوالات طولانی و چهار گزینه طولانی تر از اهمیت بالاتری برخوردار است.  در این دوره های آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP هدف افزایش این مهارتها و درک نگرش مدیریتی به مسائل روز می باشد.

آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP و اساتید این دوره

این دوره که توسط اساتید و مدرسین حرفه ای زبان با تجربه مدیریت آموزش داده می شود، بسته به سطح دانشجویان از یک دوره چهار هفته ای طراحی شده و تا زمانی که تسلط کامل بر زبان ایجاد شود ادامه پیدا خواهد کرد.  هدف موسسه PMPIran افزایش شمارش قبول شوندگان PMP از سوی موسسه می باشد و دوره های آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP  را به گونه ای طراحی نموده تا در سریعترین زمان و به آسانترین روش ارائه دهد.

اساتید این دوره ها  آقای دکتر هانی عماری تحصیلکرده مدیریت پروژه از آمریکا با بیش از 20 سال سابقه مدیریت در آمریکا و خاورمیانه و خانم غزال حسینی تحصیلکرده زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاههای رسمی زبان انگلیسی می باشند.  که هر دو با متدهای نوین آموزشی آشنایی کامل داشته و با آموزش زبان انگلیسی برای امتحان PMP جدیدی را با کسب تجربیات در این زمینه ابداع و طراحی نموده اند.

برای آشنایی با سایر دوره ها یا کسب معلومات بیشتر و هزینه دوره ایمیل ارسال کنید با شماره 09207206020 یا 02188304672 تماس حاصل فرمایید.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share This